
Le tabouret de bar empilable Simo !
Un design minimaliste est ce qui caractérise la collection Simo. Le tabouret de bar a une belle forme arrondie dans le cadre et dans l’assise.
L’assise et le dossier sont fournis soit avec des morceaux résiduels de chêne lamellé-collé, soit recouverts de votre choix.
Un tabouret de bar durable entièrement fabriqué aux Pays-Bas. Hauteur d’assise en 65cm et 75cm.
Cadre:
Acier noir mat
Acier blanc mat
Acier anthracite mat
Siège:
Coin salon en chêne massif
(morceaux résiduels de chêne lamellé)
Tissu, cuir artificiel ou cuir
Hauteur totale 112cm
Hauteur d’assise 75cm
Largeur 39cm
Profondeur 56cm
Jan (Jannes) Dijkstra (15-7-1982) is geboren en getogen in het noorden van Holland in een heel klein dorpje genaamd Olterterp met meer koeien dan mensen. Toen hij jong was, was hij altijd aan het tekenen en dingen aan het maken. Het was dan ook geen verrassing dat hij de Design Academy Eindhoven volgde en in juni 2005 afstudeerde.
Sinds januari 2013 ontwerpt studio JanJannes meubels en product design voor huis, kantoor en tuin. “het dagelijks leven minder gewoon maken”.
Jan Dijkstra ontwerpt praktische en functionele meubels. Ontwerpen die het dagelijks leven beter en mooier maken. Hij creëert vriendelijke, vrolijke en sympathieke ontwerpen met altijd een tikkeltje eigenzinnig karakter.
Wanneer studio JanJannes nieuwe ontwerpen maakt, zijn voor het ontwerp belangrijk:
– Eenvoudig en verrassend
– Oogvriendelijk en aantrekkelijk
– Herkenbaar en toegankelijk
– Tijdloos
– Functioneel